Alföldi porcelán tejkiöntő + tálka, matricás, jelzett, apró kopásokkal... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/344/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~8/Alfoldi-porcelan-tejkionto-plus-talka-matricas-jelzett-apro-kopasokkal-kulonbozo-meret~II1912202
1912202
11283
344
Kikiáltási ár:
800 Ft 2,16 EUR , 2,35 USD
Leírás: Alföldi porcelán tejkiöntő + tálka, matricás, jelzett, apró kopásokkal, különböző méretben
: turóczi_márk