Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419779
10656
327
Ex libris - small-graphics
Okas, Evald (1915-2011): Ex libris Leida Soom, rézkarc, papír, jelzett, 10×3 cm 1419860
10657
327
Ex libris - small-graphics
Okas, Evald (1915-2011): Leida ja Mihkel Soom 1969, újévi kisgrafika, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 9,5×7,5 cm 1419785
10658
327
Ex libris - small-graphics
Evald Okas (): Ex libris Erna ja Boris Varm. Rézkarc, papír, jelzett, 9×6.5 cm 1433901
10659
327
Ex libris - small-graphics
Mikes Oleynik (?): Ex Libris Geysa Follmann. Rézkarc, papír, 12×9.5 cm 1419184
10660
327
Ex libris - small-graphics
Zdeněk Přikryl (1928-): Rézkarc, papír, jelzett, számozott / Etched bookplate, numbered. 11x8 cm 1731096
10661
327
Ex libris - small-graphics
Raszler Károly (1925-2005): Virágszálak. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5×14,5 cm 1794388
10662
327
Ex libris - small-graphics
Reich Károly (1922-1988): Ex libris P Mikó Ildikó. Klisé, papír, jelzés nélkül, 7,5×4,5 cm 1794317
10663
327
Ex libris - small-graphics
C Sarza Rivera (?-?): Ex libris Ramon Garcia Diego. Litográfia, papír, jelzett a litón, 9×5 cm 1414953
10664
327
4400
Ex libris - small-graphics
Sáros András Miklós (1945-), Totter... 4 db ex libris rézkarc, jelzettek / 4 Etched bookplates 14x11 cm 1419745
10665
327
Ex libris - small-graphics
Gerald Schellhorn(1940-?): Ház az erdő szélén. Rézkarc, papír, jelzett, 55x7,5 cm 1434207
10666
327
Ex libris - small-graphics
Eugen Schmidt (?-?): Ex libris Francesco Carbonara. Rézmetszet, papír, jelzett, 6×6 cm 1649717
10667
327
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?): Erotikus art deco exlibris Vigné Kincs Klára. Klisé, papír, jelzett a klisén, 9×6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft