Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419233
10704
327
Ex libris - small-graphics
Votlučka Karel (1896-1963) 2 ex libris Rézkarc, papír, jelzett, / Etched bookplates 1419764
10705
327
Ex libris - small-graphics
Satas, Vyntanas: Ex libris, rézkarc, papír, jelzett, 5×5,5 cm 1387523
10706
327
Ex libris - small-graphics
Otto Wirsching (1889-1919): 2 db ex libris, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 11×12 cm,15×11 cm 1433981
10707
327
Ex libris - small-graphics
Remo Wolf (1912-2009): Ex Libris S. I. Iwenski. Rézkarc, papír, jelzett, 10×7 cm 1419861
10708
327
Ex libris - small-graphics
Hubert Woyty-Wimmer (1901-1972): Ex libris Elisabeth Bellowitsch-Bourcy. Rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, 7.5×4.5 cm 1419652
10709
327
Ex libris - small-graphics
Zierold, Erhard (1920-2005): 2 db ex libris / bookplates, rézkarc, papír, jelzett, különböző méretben 1419800
10710
327
Ex libris - small-graphics
Win Zviers (1922-): Ex libris G. A. Lewin.. Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplate, 8x9cm 1419416
10711
327
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Galambos Ferenc ex libris. Egyedi mélynyomás, papír, jelzett, 10x6 cm 1419818
10712
327
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Ex libris Várdeák Csilla, rézkarc, papír, jelzett, 9×7 cm 1806464
10713
327
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Ganz-MÁVAG '67, rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 9×13,5 cm 1789225
10714
327
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Erzsébet-híd. Rézkarc, papír, 20×29 cm 1419837
10715
327
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: 14. Internationalle Exlibris Kongres Helsingoer Danmark 1972, Nils Holgersson, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 8×12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft