Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419877
10716
327
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Mart Nepp 1972, újévi kisgrafika, rézkarc, papír, 9×16 cm 1649691
10717
327
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris Galambos Ferenc. Fametszet, papír, 9,5x6 cm 1419841
10718
327
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Vajda Béla könyve. Rézkarc, papír, jelzett, 10x12,5 cm 1419846
10719
327
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris Adolf Klughardi. Rézkarc, papír, jelzett, 11,5x6 cm 1419409
10720
327
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Erotikus ex libris dr. László Pallay. Rézkarc, papír, 8,5x5,5 cm 1419445
10721
327
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex-aquarist Dr. Virágh Zoltán. Rézkarc, papír, d: 8,5 cm 1434652
10722
327
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Erotikus ex libris. Rézkarc, papír, 9x5.5 cm 1419832
10723
327
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris Gianni Mantero, rézkarc, papír, 11×7,5 cm 1820513
10724
327
Ex libris - small-graphics
Vegyes ex libris és alkalmi kisgrafika gyűjtemény, számos erotikus darabbal, fametszet ill. klisé, papír, jelzettek a dúcon/klisén, összesen 26 db, különböző méretben 1822685
10725
327
Ex libris - small-graphics
9 db magyar ex libris, rézkarc, linó- és fametszet, részben aláírtak 1822691
10726
327
Ex libris - small-graphics
2db erotikus ex libris: rézkarc, linómetszet / erotic bookplates 8x10 cm 1822699
10727
327
Ex libris - small-graphics
9 db magyar ex libris, rézkarc, linó- és fametszet, részben aláírtak / 9 Hungarian booklplates Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft