Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419180
10765
327
3200
Ex libris - small-graphics
Külföldi ex librisek: Voytech Cinybulk (1915-1994), Sulc, Folke . Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates 1419525
10766
327
Ex libris - small-graphics
4 db zenei témájú ex libris. Zongora, hegedű. Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates regarding music. Lorantz May, Votlacka 1419166
10767
327
5500
Ex libris - small-graphics
6 db különféle ex Libris. Rézkarc, papír, jelzettek / Etched bookplates 1414762
10768
327
5500
Ex libris - small-graphics
5 db jelzett ex libris. Rézkarc, papír. / 5 signed foreign ex libris bookplates. Etchings 1433918
10769
327
Ex libris - small-graphics
3 db csehszlovák ex libris (Karel Votlucka, Jarmila Pavlickova, ?) 7×5 - 10.5×11.5 cm 1419198
10770
327
3200
Ex libris - small-graphics
3 klf magyar alkotótól származó ex libris Rézkarc, papír, jelzett, / Etched bookplates 1419208
10771
327
3200
Ex libris - small-graphics
3 klf külföldi alkotótól (Olev Soans, A. Drobnik.) származó ex libris Rézkarc, papír, jelzett, / Etched bookplates 1822710
10772
327
Ex libris - small-graphics
Kisgrafika Barátok köre 1959-1989. Kiadói mappában. Sorszámozott: 345/500. 35 db grafikával /Ex-libris literature with 35 graphics 1360902
10773
327
Ex libris - small-graphics
Kristen Rasmussen: Svenske Exlibris. Og exlibris-kunstnere gennem tiderne. Dansk exlibris selbkab, 1948. Kobenhavn. Sorszámozott: 185/500 / Ex-libris literature, numbered: 185/500 1386643
10774
327
Ex libris - small-graphics
Vasné Tóth Kornélia: Csiby Mihály kisgrafikai életműve. Budapest, 2012, KBK Grafikagyűjtő és Művelődési Egyesület, 72 p. Kiadói papírkötés. 1758889
10775
327
2200
Ex libris - small-graphics
Szíj Rezső: Ex libriszek és alkalmi kisgrafikák. Bp., 1996, Szenci Molnár Társaság. Kiadói papírkötés. 1822714
10776
327
Ex libris - small-graphics
10 db magyar ex ilibris szakirodalom Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft