Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1649741
10668
327
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?): Lustig István erotikus, jogi témájú ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 12x10 cm 1419311
10669
327
Ex libris - small-graphics
Siegmund Sos (Sós Zsigmond) (1935-): Ex-libris Irene Sos, Vikingek. Rézkarc, papír, jelzett a papíron, Sós Zsigmond készítette feleségének, Sós Irénnek, 7x6 cm. / Siegmund Sos (1935-): Ex-libris Irene Sos, Vikings. Etching, paper, signed on the paper, Siegmund Sos made it his wife, for Irene Sos, 7x6 cm. 1419618
10670
327
Ex libris - small-graphics
Simonsen, Kjeld (?-?): Ex libris Lorenz May, mókus, rézkarc, papír, jelzett, 3,5×2,5 cm 1419325
10671
327
Ex libris - small-graphics
Simó Enikő (1943-): Ex Libris dr. Demeter Jenő, Belső utak. Egyedi mélynyomás, papír, jelzett, 8x6 cm. 1434792
10672
327
Ex libris - small-graphics
Natalia Sora (1980-): Johann Strauss, ex musicis. Színes rézkarc, papír, pecséttel jelzett, 7×4.5 cm 1434769
10673
327
Ex libris - small-graphics
Edmundas Stasiulis (?-?): Nemzetközi ex libris konferencia Bledben. XV. Mednarodni Ekslibris Kongres Bled Slovenija Arch. Luksas. Rézkarc, papír, jelzett, 9.5×9 cm 1433945
10674
327
Ex libris - small-graphics
Ctibor Stastny (1884 - 1962): Ex Libris, z kniha Elna - Erik. Rézkarc-aquatinta, papír, jelzett, 7.5×4.5 cm 1434686
10675
327
Ex libris - small-graphics
Gerhard Stauf (1924-1996): Ex Libris, Prentverzameling Johannes Souverein. Rézmetszet, papír, jelzett, 7×7 cm 1622957
10676
327
Ex libris - small-graphics
Sterbenz Károly (1901-1993): BUÉK ex libris . Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11,5x7,5 cm 1419304
10677
327
Ex libris - small-graphics
Sterbenz Károly (1901-1993): Ex libris Irene Sterbenz. Rézkarc, papír, jelzett 7x6 cm 1419670
10678
327
3200
Ex libris - small-graphics
Sterbenz Károly (1901-1993): 3 db ex libris. Rézkarc, papír, jelzett, 4x2,5 és 5,5x4,5 cm között 1649780
10679
327
Ex libris - small-graphics
Szabó jelzéssel: Lustig István könyvtárából. Klisé, papír, jelzett a klisén, 6x6,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft