Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1434676
10692
327
Ex libris - small-graphics
Jevgenyij Nyikolajevics Tyhanovics / Evgenij Nikolajevic Tihanovic (1911-2005): Ex libris Boris Balent. Lenint ábrázoló rézkarc, papír, pecséttel jelzett, 11×7 cm 1419804
10693
327
Ex libris - small-graphics
Tyihanovics, Jevgenyij Nyikolajevics (1911-2005): Ex libris Jevgenyija Minajeva, rézkarc, papír, jelzett, 6×3,5 cm /
Tikhanovich, Evgeniy Nikolayevich (1911-2005): Ex libris Evgenyiya Minayeva, copper etching, on paper, signed, 6×3,5 cm 1794364
10694
327
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Debreceni Izraelita Polgári Leányiskola, klisé, jelzett a klisén, 7,5×6,5 cm 1434423
10695
327
Ex libris - small-graphics
Edgar Valter / Walter (1929-2006): Ex Libris Leopold Triumph. Rézkarc, papír, pecséttel jelzett, 6×4.5 cm 1419541
10696
327
Ex libris - small-graphics
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Buék 1973. Rézkarc, papír, jelzett, 10×9 cm 1433988
10697
327
Ex libris - small-graphics
Rogelio P. Vizcaino (?-?): Ex Libris Fernando Rivero de Andrea. No. 10. Alegoria de Segovia. Rézkarc, papír, jelzett, 14×10 cm 1794375
10698
327
Ex libris - small-graphics
Ladislav Vlodek (1907-1996): Erotikus ex libirs Karolj Zakovic. Fametszet, papír, jelzett, 12×10 cm 1419248
10699
327
Ex libris - small-graphics
Jaroslav Vodrazka (1894-1984) 2 db ex libris Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates 11x8, 17x11 cm 1434317
10700
327
Ex libris - small-graphics
Jaroslav Vodrázka (1924-1984) : Ex Libris Helmer Fogedgaard. Rézkarc, papír, pecséttel jelzett, 11.5×9 cm 1419852
10701
327
Ex libris - small-graphics
Oswin Volkamer (1930-): Adalbert Stifter, Ex libris Herbert Schwarz. Rézmetszet, papír, jelzett, 6.5×4.5 cm 1419789
10702
327
Ex libris - small-graphics
Volkamer, Oswin (1930- ): Thomaskirche, Leipzig, újévi kisgrafika, rézkarc, papír, 12×8 cm 1419533
10703
327
Ex libris - small-graphics
Karel Votlučka (1896-1963): 2 ex libris Rézkarc, papír, jelzett , 5,5×4-9×6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft