Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419780
10572
327
Ex libris - small-graphics
Karancsi Sándor(1932-2003): Ex libris Veress Zsófia. Rézkarc, papír, jelzett, d: 5,5 cm 1419260
10573
327
Ex libris - small-graphics
Katauskas, Savinijus (1936- ): 2 db ex libris, egyedi mélynyomás, papír, jelzett, 11,5×7 ill. 7×6,5 cm / 1419247
10574
327
Ex libris - small-graphics
Katauskas, Savinijus (1936- ): Ex libris J. Jurevičiaus, egyedi mélynyomás, papír, jelzett, 14,5×4 cm / 1419312
10575
327
Ex libris - small-graphics
Katauskas, Savinijus (1936- ): 2 db ex libris, egyedi mélynyomás, papír, jelzett, különböző méretben 1419272
10576
327
Ex libris - small-graphics
Katauskas, Savinijus (1936- ): 2 db ex libris, egyedi mélynyomás, papír, jelzett, különböző méretben 1794291
10577
327
Ex libris - small-graphics
Kertes Kolmann Jenő (1904-1974): Ex libris Hajnal János. Klisé, papír, hátoldalán pecsét, 7×7,5 cm 1419575
10578
327
Ex libris - small-graphics
Kékesi László (1919-1993): Ex libris Germaine Meyer-Noirel. Rézkarc, papír, jelzett, 10x4 cm 1419384
10579
327
Ex libris - small-graphics
Kékesi László (1919-1993): Földi paradicsom. Erotikus Ex-libris dr. László Pallay. Rézkarc, papír, jelzett, 9x6 cm 1419226
10580
327
Ex libris - small-graphics
Kisarauskas, Vincas (1934-1988): Ex libris A. Garbauskas, erotikus ex libris, rézkarc, papír, jelzett, 8,5×4 cm /
Kisarauskas, Vincas (1934-1988): Ex libris A. Garbauskas, erotic, copper etching, on paper, signed, 8,5×4 cm / 1419746
10581
327
Ex libris - small-graphics
Kisarauskienes, Saules (1937- ): Ex libris Valentino Antanavičiaus, rézkarc, papír, jelzett, 8,5×7 cm 1434683
10582
327
Ex libris - small-graphics
Saule Kisarauskiene (1937- ): Ex Libris Inge Rödel. Rézkarc, papír, jelzett, 6×3 cm 1434435
10583
327
Ex libris - small-graphics
Saule Kisarauskiene (1937- ): Ex Libris J. R. Rézkarc, papír, jelzett, 7.5×7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft