Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419542
10680
327
Ex libris - small-graphics
Szekeres Ferenc(1952-): Ex libris Réthy István. Rézkarc, papír, jelzett, 8,5x6,5 cm 1419524
10681
327
Ex libris - small-graphics
Szekeres Ferenc (1952-): 2 db ex libris.Forgó, Galambos. Rézkarc, papír, jelzett, 4×5-8×6 cm 1419159
10682
327
Ex libris - small-graphics
Szűcs János (1917-1995):Ex Libris. Rézkarc, papír, / Etched bookplate 10x8 cm 1419863
10683
327
Ex libris - small-graphics
Tempinszky István (1907-1979): A földtan tanítása. Rézkarc, papír, jelzett, 8,5x5,5 cm 1794252
10684
327
Ex libris - small-graphics
Oskar Thorsen (?-?): Ex Libris, Leonardo da Vinci. Rézkarc, papír, jelzett, 9×6,5 cm 1419887
10685
327
Ex libris - small-graphics
Oskar Thorsen (?-?): Albrecht Dürer, Ex Libris. Rézmetszet, papír, jelzett, 9×6.5 cm 1433969
10686
327
Ex libris - small-graphics
Oskar Thorsen (?-?): Tipográfiás Ex Libris. Rézmetszet, papír, sorszámozott, jelzett, 6.5×5.5 cm 1419760
10687
327
Ex libris - small-graphics
Tolli, Vive (1928- ): Ex libris, rézkarc, papír, jelzett, 9,5×6,5 cm 1434672
10688
327
Ex libris - small-graphics
Vive Tolli (1928- ): Ex libris Juri Pajusoo. Rézkarc, papír, pecséttel jelzett, 6.5×6 cm 1419697
10689
327
Ex libris - small-graphics
Torró Vilmos (1935-2001): Férfiportrék, 2 db. Rézkarc, papír, jelzett, 14x10 cm és 15x12 cm. 1419681
10690
327
Ex libris - small-graphics
Torró Vilmos (1935-2001): Sára Irén könyve, In Mermoriam Kovács Margit. Rézkarc, papír, jelzett, 9x9 cm. 1434286
10691
327
Ex libris - small-graphics
Gianni Trevisan (?-?): Ex Libris Luciano Schiavo. Rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, 7 x 6.5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft