Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1434442
10584
327
Ex libris - small-graphics
Antanas Kmieliauskas (1932-): Ex Libris Barbara Klein-Szymanska. Fémmetszet, papír, 10×5 cm 1419324
10585
327
Ex libris - small-graphics
Kmieliauskas, Antanas (1932- ): Ex libris Galambos Ferenc, egyedi mélynyomás, papír, jelzett, 16,5×10 cm / 1419775
10586
327
Ex libris - small-graphics
Antanas Kmieliauskas (1932-): Ex Libris Galambos Ferenc. Rézkarc, papír, jelzett, 5×12 cm 1434456
10587
327
Ex libris - small-graphics
Kmieliauskas, Antanas (1932- ): Ex libris Galambos Ferenc. Egyedi nyomás, papír, jelzett, Henri Billault pecsétjével, 15×9 cm 1419854
10588
327
Ex libris - small-graphics
Rudolf Koch (1876 -1934): Ex libris Otto Holl, Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 10,5×6 cm 1419281
10589
327
Ex libris - small-graphics
Rudolf Koch (1876 -1934): Ex libris Otto Holl, Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 10×6,5 cm 1419736
10590
327
Ex libris - small-graphics
Krancz(?) jelzéssel: Ex libris Galambos Ferenc, színes linó, papír, jelzett, 14,5×6 cm 1434805
10591
327
Ex libris - small-graphics
Valter Kraner (1907 - 1997) ex libris, Vadstena Akadémia. Rézkarc, papír, jelzett, 9.5x7 cm 1419530
10592
327
Ex libris - small-graphics
Valter Kraner(?-?): Ex libris Ingrid Och Ulrik Granath. Horganymetszet, papír, jelzett,12x7,5 cm 1419710
10593
327
Ex libris - small-graphics
Valter Kraner (1907 - 1997) ex libris. Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplate 13x9 cm 1419644
10594
327
Ex libris - small-graphics
Valter Kraner(?-?): XVIII. Internationale Ex Libris Kongress. Rézkarc, papír, jelzett,11,5x9,5 cm 1419559
10595
327
Ex libris - small-graphics
Valter Kraner(?-?): Ex libris Gerda Kraner. Horganymetszet, papír, jelzett,12x7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft