Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1822702
10728
327
Ex libris - small-graphics
9 db magyar ex libris, rézkarc, linó- és fametszet, részben aláírtak / 9 Hungarian booklplates 1822705
10729
327
Ex libris - small-graphics
8 db magyar ex libris, rézkarc, linó- és fametszet, részben aláírtak / 8 Hungarian booklplates 1807271
10730
327
Ex libris - small-graphics
9 db különféle technikájú részben jelzett külföldi ex libris / 9 worldwide ex libris bookplates. Different techniques 1807269
10731
327
Ex libris - small-graphics
9 db különféle technikájú részben jelzett külföldi ex libris / 9 worldwide ex libris bookplates. Different techniques 1807259
10732
327
Ex libris - small-graphics
9 db különféle technikájú részben jelzett magyar ex libris / 9 Hungarian ex libris bookplates. Different techniques 1775774
10733
327
Ex libris - small-graphics
30 db különféle ex libris, rézkarc, linó, szitanyomat, papír, részben jelzettek (Moskál Tibor, Fery Antal, Vincze László, stb.), különböző méretben 1746953
10734
327
Ex libris - small-graphics
30 db kisgrafika és ex libris tétel: Mészáros Anna, Beron Katalin, Nagy Zsuzsanna, varga Csaba stb, főleg rézkarcok, jelzettek, 8×12-17×22 cm 1419251
10735
327
4800
Ex libris - small-graphics
5 db vegyes ex libris Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates 1419821
10736
327
4800
Ex libris - small-graphics
5 db magyar és litván ex libris Rézkarc, papír, jelzett. . / Etched bookplates 1419734
10737
327
Ex libris - small-graphics
2 ex libris. Ex Libris Slattner, Idő, óra, Kjeld Simonsen: Ex libris, Kurt Antonsen. Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates, mostly Scandinavian and Baltic 9x6, 10x6 cm 1419694
10738
327
Ex libris - small-graphics
4 db zenei témájú ex libris. Zongora, hegedű. Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates regarding music. 1419691
10739
327
4800
Ex libris - small-graphics
5 db zenei témájú ex libris. Zongora, hegedű. Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates regarding music. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft