Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419187
10753
327
3200
Ex libris - small-graphics
3 csehszlovál ex libris Rézkarc, papír, jelzett, / Etched bookplates, 1414974
10754
327
3200
Ex libris - small-graphics
3 db jelzett magyar ex libris Rézkarc, papír, jelzett pl Karanasz 11x10 cm / Hungarian bookplates. etchings 1414746
10755
327
3200
Ex libris - small-graphics
3 db rézkarc, ex libris, jelzettek, különféle magyar és külföldi alkotóktól / 3 etchings from different Hungarian and foreign artists ie: Jan Stránsky ~10x15 cm 1419436
10756
327
Ex libris - small-graphics
2 litván ex libris Kmielauskas, Kisarauskas. Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates 1419470
10757
327
Ex libris - small-graphics
4 litván ex libris Kmieliauskas, Antanas, Kisarauskas Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates 9x6, 9x13 cm 1419238
10758
327
5500
Ex libris - small-graphics
6db ex libris Rézkarc, papír, jelzett, Sterbenz, Nagy Árpád, és mások / Etched bookplates 1419819
10759
327
Ex libris - small-graphics
5 db magyar és litván ex libris Rézkarc, papír, jelzett. Egyik hajtott. / Etched bookplates 1419726
10760
327
5500
Ex libris - small-graphics
6 db vegyes, főleg északi ex libris. Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates, mostly Scandinavian and Baltic 13x9 cm 1419724
10761
327
5500
Ex libris - small-graphics
6 db vegyes, főleg északi ex libris. Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates, mostly Scandinavian and Baltic 13x9 cm 1419481
10762
327
5500
Ex libris - small-graphics
6 vegyes, jelzett ex libris. Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates 1738601
10763
327
Ex libris - small-graphics
5 db ex libris és kisgrafika, köztük erotikus, egy kivételével jelzettek, 13x10,5 és 25x17,5 cm közti méretben 1419509
10764
327
3200
Ex libris - small-graphics
3 db jogász, jog témájú ex libris, Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates Law. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft