Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419702
10740
327
4800
Ex libris - small-graphics
5 db vegyes témájú ex libris. Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates 1419512
10741
327
3200
Ex libris - small-graphics
3 litván és orosz ex libris, Stasiulis, Kisarauskas, Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates. Lihuania, Russia 1419517
10742
327
5500
Ex libris - small-graphics
6 litván és dán ex libris, Stasiulis, Kisarauskas és mások, Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates. Lihuania, Denmark 1414976
10743
327
3200
Ex libris - small-graphics
3 db madaras ex libris Rézkarc, papír, jelzett Tramontin 11x10 cm / Bird bookplates. 3 etchings 1414742
10744
327
3200
Ex libris - small-graphics
3 db rézkarc, ex libris, különféle magyar és külföldi alkotóktól / 3 etchings from different Hungarian and foreign artists 10x15 cm 1433938
10745
327
Ex libris - small-graphics
3 db csehszlovák ex libris, kül. mélynyomás, papír (Jan Jakub Paroubek, Cyril Bouda, Ladislav Vlodek) 9×7 - 11×8 cm 1807263
10747
327
Ex libris - small-graphics
9 db különféle technikájú részben jelzett külföldi ex libris / 9 worldwide ex libris bookplates. Different techniques 1414956
10748
327
4400
Ex libris - small-graphics
Gyarmati, Brockdorff, Dawski, Vodrazka 4 db ex libris rézkarc, jelzettek / 4 Etched bookplates ~10x12 cm 1419484
10749
327
3200
Ex libris - small-graphics
Sterbenz, Balló, Deák, 3 db ex libris. Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates 1414744
10750
327
3200
Ex libris - small-graphics
3 db rézkarc, ex libris, különféle magyar és külföldi alkotóktól / 3 etchings from different Hungarian and foreign artists ie: Sulc 10x15 cm 1419136
10751
327
Ex libris - small-graphics
2 db jelzett kutyás ex libris Rézkarc, papír. / Etched, signed bookplates. Dogs.5x8, 8x6 cm 1419155
10752
327
Ex libris - small-graphics
2 db virágokat ábrázoló Ex libris Rézkarc, papír, jelzett, / Etched, signed bookplates Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft