Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419505
10644
327
Ex libris - small-graphics
Nechánszky József(1936-): Ex libris, Dr. Illyés Láslzó, Jog. Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplate 6x8 cm 1414966
10645
327
3200
Ex libris - small-graphics
Nechanszky József, Illi Franz, Kostas ...3 db ex libris rézkarc, jelzettek / 3 Etched bookplates 14x11 cm 1419463
10646
327
Ex libris - small-graphics
Nechánszky József(1936-): Szűz Mária. Színes rézkarc, papír, jelzett, 12,5x9 cm 1419515
10647
327
Ex libris - small-graphics
Nemes Török János (1900?-1980): BÚÉK. Rézkarc, papír, jelzett, 11×6,5 cm 1419522
10648
327
Ex libris - small-graphics
Nemes Török János (1900?-1980): Ex-libris Dr. Illyés Sándor László, ezen a számon hívhat a lakásomon. Rézkarc, papír, jelzett, 9×5 cm 1419556
10649
327
Ex libris - small-graphics
Nemes Török János (1900?-1980): Ex-libris Zubor Béla, 10. házassági évforduló. Rézkarc, papír, jelzett, 11×7 cm 1419550
10650
327
Ex libris - small-graphics
Nemes Török János (1900?-1980): Ex-libris Dr. Illyés Sándor László, Erzsók Asszony születésnapjára. Rézkarc, papír, jelzett, 9.5×7 cm 1419564
10651
327
Ex libris - small-graphics
Nemes Török János (1900?-1980): Ex-libris Geruska Loránd, Gyermekáldás. Rézkarc, papír, jelzett, 9×7 cm 1419581
10652
327
Ex libris - small-graphics
Nemes Török János (?-1980): BÚÉK 1952, rézkarc, papír, jelzett, 8,5×6,5 cm 1782246
10653
327
Ex libris - small-graphics
Nikelszky Géza (1877-1966): Ex libris Hajdu Gyula. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7×4,5 cm 1419131
10654
327
Ex libris - small-graphics
Joan François Obbes (1869-1963): Ex libris M. C. Blöte. Rézkarc, papír. 14x9 cm 1419866
10655
327
Ex libris - small-graphics
Okas, Evald (1915-2011): Ex libris Aleksander Sarri, rézkarc, papír, jelzett, 12×10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft