Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419803
10632
327
Ex libris - small-graphics
Nagy Árpád Dániel (1922-1985): Ex Librisek, Dr. Körmendy László-Dr. Mészáros Zsuzsanna, Rezes Molnár Hildegard, 2 db. Rézkarc, papír, jelzett, 5x3 cm, és 4.5x4.5 cm. 1419797
10633
327
Ex libris - small-graphics
Nagy Árpád Dániel (1922-1985): Ex Libris Váradi László, Virág. Rézkarc, papír, jelzett, 8x4.5 cm. 1419526
10634
327
Ex libris - small-graphics
Nagy Lázár László (1935-): Ex Libris Nagy Lászlóné Piroska. Rézkarc, papír, jelzett, 10,5x7 cm 1419857
10635
327
Ex libris - small-graphics
Nagy László Lázár (1935-): Kellemes Karácsonyi Ünnepeket - BUÉK. Rézmetszet-rézkarc, papír, jelzett, 7x10 cm. 1414972
10636
327
Ex libris - small-graphics
Nagy Lázár László (1935-): Ex libris Rézkarc, papír, jelzett 11x15 cm 1419706
10637
327
Ex libris - small-graphics
Nagy Lázár László (1935-): Ex Libris Sárai Gáborné. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5x6,5 cm 1419479
10638
327
Ex libris - small-graphics
Nagy Lázár László (1935-): Ex Libris Sárai Kata. Rézkarc, papír, jelzett, 10,5x7 cm 1717273
10639
327
Ex libris - small-graphics
Nechánszky József (1936-): Szüret. 2 db rézkarc, papír, jelzett, 10×11 cm 1419833
10640
327
Ex libris - small-graphics
Nechánszky József (1936-): Elekes Vencel könyve, Ház a Havasokban. Rézkarc, papír, jelzett, 9x6 cm. 1419847
10641
327
Ex libris - small-graphics
Nechánszky József (1936-): Fehérvári Éva könyve, Fa.
Rézkarc, papír, jelzett, 7.5x5.5 cm. 1419828
10642
327
Ex libris - small-graphics
Nechánszky József (1936-): Elekes Vencel könyve, Erdélyi falurészlet. Rézkarc, papír, jelzett, 10x8 cm. 1419520
10643
327
Ex libris - small-graphics
Nechánszky József (1936- ): Ex Libris kongresszus Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplate 10x8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft