Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1434460
10536
327
Ex libris - small-graphics
Didelyte, Grazina (1938-2007): 3 db ex libris, rézkarc, papír, jelzett, különböző méretben / Etched, signed bookplates 1419848
10537
327
3200
Ex libris - small-graphics
Didelyte, Gražina (1938-2007):3 db ex libris, rézkarc, papír, jelzett, különböző méretben / Etched, signed bookplates 1419855
10538
327
Ex libris - small-graphics
Didelyte, Gražina (1938-2007): 4 db ex libris, rézkarc, papír, jelzett, különböző méretben / Etched, signed bookplates 1419751
10539
327
Ex libris - small-graphics
Didelyte, Grazina (1938-2007): 2 db ex libris, rézkarc / foltmarás, papír, jelzett, különböző méretben 1419853
10540
327
3200
Ex libris - small-graphics
Didelyte, Gražina (1938-2007): 3 db ex libris, rézkarc, papír, jelzett, különböző méretben / Etched, signed bookplates 1419851
10541
327
3200
Ex libris - small-graphics
Didelyte, Gražina (1938-2007):3 db ex libris, rézkarc, papír, jelzett, különböző méretben / Etched, signed bookplates 1824090
10542
327
Ex libris - small-graphics
Dinnyés Ferenc (1886-1958): Art deco ex libris, Ez a könyv Déryéké, linómetszet, papír, jelzett a dúcon, 8x6 cm. 1335488
10543
327
Ex libris - small-graphics
Diskay Lenke (1924-1980): Buék 1975. Színes linó, papír, jelzett, 9×13 cm 1794284
10544
327
Ex libris - small-graphics
Farkas Dezső (?-?): Ex libris Szölgyény Pál. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×7,5 cm 1434301
10545
327
Ex libris - small-graphics
Franco Fedeli (?): Ex Libris De Filippis Mario. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott, 10×6.5 cm 1821492
10546
327
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1944): 5 db ex libris, fametszet/klisé, papír, jelzettek, különböző méretben 1805478
10547
327
Ex libris - small-graphics
Feszt László, ifj. (1957- ): Kolozsvár, ex libris Szanka Rózsa, rézkarc, papír, jelzett, 6,5×13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: