Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1434561
10524
327
Ex libris - small-graphics
Cseh Gusztáv (1934-1985) Ex libris Molnár János. Rézkarc, papír, jelzett, 9x6 cm 1419876
10525
327
Ex libris - small-graphics
Dániel Viktor (1926- ): Ex Libris, Réthy Júlia, Virág. Rézkarc, papír, jelzett, 11×5 cm 1419881
10526
327
Ex libris - small-graphics
Dániel Viktor (1926- ): Ex Libris Cs. Virágh Zoltán, 50. érettségi találkozó, székelykapu. Rézkarc, papír, jelzett, 8×7 cm 1419638
10527
327
Ex libris - small-graphics
Dániel Viktor (1926- ): Dr. Illyés Sándor László és hitvese köszöntik a szegedi IV. Országos Kisgrafikai Találkozó résztvevőit. Rézkarc, papír, jelzett, 9.5×7 cm 1419148
10528
327
Ex libris - small-graphics
Dániel Viktor (1926-): Ex libris Ottó Sándor. Rézkarc, papír, jelzett, 10,5×7 cm 1419309
10529
327
Ex libris - small-graphics
Dániel Viktor (1926-): Ex libris Semsey Andor. Rézkarc, papír, jelzett, d: 7 cm 1419615
10530
327
Ex libris - small-graphics
Dániel Viktor (1926- ): BÚÉK '84. Rézkarc, papír, jelzett, 6×8 cm 1419310
10531
327
Ex libris - small-graphics
Dániel Viktor (1926-): Ex libris Gombos László. Rézkarc, papír, jelzett, 10x6 cm 1434598
10532
327
Ex libris - small-graphics
Dániel Viktor (1926-): Ex libris Lippóczy Norbert. Rézkarc, papír, jelzett, 5×4 cm 1434461
10533
327
Ex libris - small-graphics
Didelyte, Grazina (1938-2007): 3 db ex libris, rézkarc, papír, jelzett, különböző méretben / Etched, signed bookplates 1419322
10534
327
Ex libris - small-graphics
Didelyte, Gražina (1938-2007): 2 db ex libris, rézkarc, papír, jelzett, különböző méretben 1419207
10535
327
Ex libris - small-graphics
Didelyte, Gražina (1938-2007): 2 db ex libris, rézkarc, papír, jelzett, különböző méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft