Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419873
10548
327
Ex libris - small-graphics
Feszt László (1930-2013): Ex Libris Gábor Dénes, Virág. Rézkarc, papír, jelzett, 5x4 cm. 1419662
10549
327
Ex libris - small-graphics
Gartmann jelzéssel: Ex libris Otto Holl, rézkarc, papír, jelzett, 5,5×4 cm 1419867
10550
327
Ex libris - small-graphics
André Gastmans(?-?): Ex libris Leo Arras. Rézkarc, papír, jelzett, 8,5x6,5 cm 1414964
10551
327
5500
Ex libris - small-graphics
Gastmans, Dolatovska, Sora Natalia, ...5 db ex libris rézkarc, jelzettek / 5 Etched bookplates 14x11 cm 1810507
10552
327
Ex libris - small-graphics
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Önarckép 1934. fametszet, papír, jelzett a dúcon, paszpartuban, 15×12 cm 1824095
10553
327
Ex libris - small-graphics
Gergely Sándor (1888-1932): 2 db ex libris (Berger Henrik könyveiből, erotikus ex libris, Ex libris Boros Jenő.) Klisék, papír, jelzések nélkül, körbevágott, 6x5 cm és 8x6 cm. 1433974
10554
327
Ex libris - small-graphics
P. L. Gerosa (?-?): Numizmatikai Ex Libris, Dott. Roberto Callini. Rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, 6.5×5.5 cm 1433999
10555
327
Ex libris - small-graphics
Ernesto Guffanti (?-?): XII. Congresso Internazionale dell'Exlibris, Lugano, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, 10×7.5 cm 1434616
10556
327
Ex libris - small-graphics
Gyarmati Lea (1938-): Ex libris. Rézkarc, papír, jelzett, 7×5 cm 1419241
10557
327
Ex libris - small-graphics
Gyarmati Lea (1938-): Születés. Rézkarc, papír, jelzett, 7.5×5 cm 1419603
10558
327
Ex libris - small-graphics
Gyarmati Lea (1938-): Ex libris in memoriam Bartók Béla. Rézkarc, papír, jelzett, 7,5x6,5 cm 1419246
10559
327
Ex libris - small-graphics
Gyarmati Lea (1938-): Levél. Rézkarc, papír, jelzett, 7.5×5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft