Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419549
10560
327
Ex libris - small-graphics
Gyarmati Lea (1938-): Ex libris labirintus. Horganymetszet, papír, jelzett, 7x8 cm 1419727
10561
327
Ex libris - small-graphics
Halász Imre(?-?): BUÉK Halász család. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5x6 cm 1562154
10562
327
Ex libris - small-graphics
Bruno Héroux (1868-1944): Ex libris Richard Gloeck. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11×7,5 cm
5 1434265
10563
327
Ex libris - small-graphics
Antonin Homolka (1909-1964): Újévi ex libris, PF 1961 Dr. V. Bosák. Praha, Valdstejnská zahrada. Rézkarc, papír, jelzett, 8.5×13.5 cm 1434228
10564
327
Ex libris - small-graphics
Heinrich Ilgenfritz (1899-1969): Ex libris Hans-Jürgen Viehrig. Rézkarc, papír, jelzett, 10×6 cm 1419532
10565
327
Ex libris - small-graphics
Illi, Franz (1932- ): 2 db ex libris, rézkarc, papír, jelzett, különböző méretben 1433961
10566
327
Ex libris - small-graphics
Miloslav Janku (1916-1994): Ex libris J. S. Rézkarc, jelzett, papír, 11×5 cm 1822694
10567
327
Ex libris - small-graphics
Józsa János (1936-2016): Az idő ura. Órák, rézkarc, papír, jelzett, 12×8,5 cm 1434661
10568
327
Ex libris - small-graphics
Gediminas Karalius (1942- ): Ex libris kestucio. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 6,5×5.5 cm 1419874
10569
327
Ex libris - small-graphics
Karalius, Gediminas (1942- ): Ex libris reginos, rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 9,5×7 cm 1434630
10570
327
Ex libris - small-graphics
Karancsi Sándor (1932-2003): Erotikus ex libris Illyés István. Színes rézkarc, papír, jelzett, 9.5x8 cm 1419535
10571
327
Ex libris - small-graphics
Karancsi Sándor(1932-2003): Ex libris Lenkey István. Színes rézkarc, papír, jelzett, 10x8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: