Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1434680
10608
327
Ex libris - small-graphics
Mart Lepp (1947-): Ex libris. Rézkarc, papír, sorszámozott, jelzett, 18×9 cm 1419762
10609
327
Ex libris - small-graphics
Mart Lepp (1947-): Ex Musicis Bach ex libris. Rézkarc, papír, jelzett, 6,5x9 cm 1419721
10610
327
Ex libris - small-graphics
Miroslav Matouš (1920-1998): Ex libris Hlavacek. Rézkarc, papír, jelzett, 13×7,5 cm 1419717
10611
327
4800
Ex libris - small-graphics
Lorentz May(?-?): Ex librisek, 5 db. Rézkarc, papír, jelzett, 2x4 és 9x7 cm között 1419519
10612
327
4800
Ex libris - small-graphics
Lorentz May(?-?): Ex librisek, 5 db. Színes rézkarc, papír, jelzett, 7x4,5 cm 1433953
10613
327
Ex libris - small-graphics
Lorentz May (?-?): Ex librisek, 4 db. Rézkarc, papír, jelzettek, 5×5 - 8×5 cm 1434684
10614
327
Ex libris - small-graphics
Lorentz May (?-?): Erotikus Ex libris. Rézkarc, papír, sorszámozott, pecséttel jelzett, 8×5 cm 1419771
10615
327
Ex libris - small-graphics
Mayer jelzéssel: Ex libris Arvid Vilms, rézkarc, papír, jelzett, 11×6 cm 1627125
10616
327
Ex libris - small-graphics
Melczer János: Ex eroticis. Rézkarc, papír, jelzett a karcon (MJ), 11×6,5 cm 1649663
10617
327
Ex libris - small-graphics
Menyhárt József (1901-1976): Erotikus ex libris Galambos Ferenc. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 9×5 cm 1782167
10618
327
Ex libris - small-graphics
Menyhárt József (1901-1976): Erotikus ex libris Eugeni Kelemen. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12×6 cm 1649662
10619
327
Ex libris - small-graphics
Menyhárt József (1901-1976): Kellemes karácsonyt. Linó, papír, jelzett a linón, 10×14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft