Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419801
10512
327
Ex libris - small-graphics
Ottohans Beier (1892-1979): Ex Libris Hans Amann. Rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, 12×7 cm 1419824
10513
327
Ex libris - small-graphics
Beier, Ottohans (1892-1979): Ex libris Dr. Werner Kohleick, rézkarc, papír, 11,5×8 cm 1419291
10514
327
Ex libris - small-graphics
Giovanni Bernadri(?-?): Fiori. Rézkarc, papír, jelzett, 11x8 cm 1425397
10515
327
Ex libris - small-graphics
Erik Bergquist. Linómetszet, jelzett, aláírt 18x21 cm 1794192
10516
327
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc (1911-1982): Ex libris Dr Stephan Lustig, In memoram Ady. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×10 cm 1414766
10517
327
4400
Ex libris - small-graphics
Jörgen Brockdorff-Nielsen, Vodrazka, Illi Traut 4 db jelzett ex libris. Rézkarc, papír. / 4 signed foreign ex libris bookplates. Etchings 1414759
10518
327
3200
Ex libris - small-graphics
Jörgen Brockdorff-Nielsen, Vodrazka, Svengsbir 3 db jelzett ex libris. Rézkarc, papír. / 3 signed foreign ex libris bookplates. Etchings 1825028
10519
327
Ex libris - small-graphics
Buday György (1907-1990) 4 db ex librisz. Fametszet, papír, egy jelzett a dúcon, a többi jelzés nélkül, 5,5x4,5 cm és 4x3 cm közötti méretben. 1399305
10520
327
Ex libris - small-graphics
Robert Cami (1900-1975) :Ex libris Johis Bapt. Rézkarc, papír, jelzett, 8×6 cm 1433966
10521
327
Ex libris - small-graphics
Attilio Cavallini (1888 - 1946). Ex Libris Dr. Giorgio Balbi. Rézkarc, papír, jelzett, 9×9 cm 1425300
10522
327
Ex libris - small-graphics
Ottilio Coretti: Újévi üdvözlet. Linómetszet. Jelzett. 13x22 cm 1434581
10523
327
Ex libris - small-graphics
Cseh Gusztáv (1934-1985) Ex libris Sziklay Árpád. Rézkarc, papír, jelzett, 6x6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft