30 db kisgrafika és ex libris tétel: Mészáros Anna, Beron Katalin, Nag... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/327/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Ex-libris-es-kisgrafika~1500003/30-db-kisgrafika-es-ex-libris-tetel-Meszaros-Anna-Beron-Katalin-Nagy-Zsuzsanna-varga-Csaba-s~II1746953
1746953
10734
327
Ex libris - small-graphics
Kikiáltási ár:
7 000 Ft 18,92 EUR , 20,59 USD
Leírás: 30 db kisgrafika és ex libris tétel: Mészáros Anna, Beron Katalin, Nagy Zsuzsanna, varga Csaba stb, főleg rézkarcok, jelzettek, 8×12-17×22 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: