Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1463987
10264
305
MIhálz jelzéssel: Női portré. Szén, papír, 44×32 cm 1641460
10265
305
Mikola jelzéssel: Szénabálák. Olaj, farost, keretben, 29×41 cm 1489128
10266
305
Mille jelzéssel: Virágzó fák. Vegyes technika, vászon, üvegezett keretben, 23×38 cm 1599393
10267
305
Mohácsi Regős Ferenc (1917-2003): Karikatúra, pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 27,5×24,5 cm 1633731
10268
305
Moldován Gyula (1953-): Székelykapu. Olaj-pasztell, karton, jelzett, keretben, 21×15 cm 1431158
10269
305
Molnár jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 75×55 cm 1649328
10270
305
Molnár C. Pál (1894-1981): Tűnődés. Fametszet, papír, utólag jelzett, paszpartuban, kis sérüléssel, 12×10 cm 1645802
10271
305
Molnár C. Pál (1894-1981): Száguldás, ofszet, papír, jelzés nélkül, 30×21 cm 1645790
10272
305
Molnár C. Pál (1894-1981): Hegyi beszéd, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 17×11 cm 1645798
10273
305
Molnár C. Pál (1894-1981): Futóverseny, ofszet, papír, jelzett az ofszeten, 21×30 cm 1645799
10274
305
Molnár C. Pál (1894-1981): Csigalépcső, ofszet, papír, jelzett az ofszeten, 30×21 cm 1645788
10275
305
Molnár C. Pál (1894-1981): Pieta, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 17×11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft