Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1644558
10433
305
Lilien Varga (?-): Kompozíció II. Akril, papír, üvegezett keretben, 40×50 cm 1644555
10434
305
Lilien Varga (?-): Kompozíció I. Akril, papír, üvegezett keretben, 40×50 cm 1649264
10435
305
4400
Varga Mátyás (1910-2002): Vajdahunyad. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×24 cm 1593537
10436
305
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Erdei út. Rézkarc, karton, jelzett, 29×40 cm 1611876
10437
305
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Folyópart. Rézkarc, karton, jelzett, 24×28 cm 1628562
10438
305
Vass jelzéssel: Szénaboglyák, olaj, fa, 95×70 cm 1611447
10439
305
Vaszary jelzéssel: Katona. Szén, papír, üvegezett keretben, 32×23 cm 1615174
10440
305
Vaszary jelzéssel: Fekete ruhás nő. Vegyes technika, papír, keretben, 39×30 cm 1569373
10441
305
Váradi Iván (?-): Asztali csendélet. Szén, papír, jelzett, 43×30 cm 1587367
10442
305
Végh Gusztáv (1889-1937): Párizs, metróban. Akvarell-ceruza, papír, jelzett, foltos, 25×22 cm 1577743
10443
305
Vidai Brenner Nándor (1903-?): Mulatozók. Rézkarc, papír, jelzett, 21×15 cm 1617942
10444
305
Vigh István (1936 - ): A Hortobágyi Kilenclyukú híd. Tus-akvarell, papír, jelzett, 21×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft