Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1646341
10288
305
Neogrády jelzéssel: Ház a parton. Olaj, vászon, keretben, 25×36 cm 1425051
10289
305
Németh Ágnes (?-): Nyárfák napsütésben. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×24 cm 1646148
10290
305
Németh jelzéssel: Kompozíció. Akvarell, karton, 36×23 cm 1640758
10291
305
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Színes város. Akvarell, karton, jelzett, hajtott, 27×59 cm 1640806
10292
305
15000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Csoportlép. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben 20×67 cm 1640887
10293
305
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Négy akt, tempera, habszivacs, jelzés nélkül, 65×97 cm 1627489
10294
305
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej, akvarell, papír, jelzett, szélein sérült, 29×20 cm 1293669
10295
305
Nyergesi István (1900-1989): Házudvar. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×42 cm 1614384
10296
305
Nyilasy jelzéssel: Kislány portré, olaj, karton, keretben, 60×42 cm 1465813
10297
305
100
Olšauskas O.J (?-): Hegyek. Olaj, farost, jelzett, keretben, 13×17 cm 1646816
10298
305
Ország jelzéssel: Levelek (2 db) kollázs, papír, 47×35 cm (2×) 1643939
10299
305
Pancza Ildikó (1984-): Esti fények. Olaj, farost, jelzett, keretben, 20×44 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft