Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1643838
10300
305
Pancza Ildikó (1984-): Vaddisznók. Olaj, farost, jelzett, 20×25 cm 1649734
10301
305
Pataky Béla (1932- ): Őserdő, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 40×24,5 cm 1571803
10302
305
Pataki jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 60×50 cm 1615025
10303
305
Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25,5×35 cm 1468032
10304
305
Pál jelzéssel: Parkban. Tus, papír, üvegezett keretben, 34×25 cm 1489536
10305
305
Pálya jelzéssel: Pipázó cigánylány. Olaj, vászon, 70×44 cm 1591627
10306
305
Perlrott jelzéssel: Kúria. Tus, papír, üvegezett keretben, 25×23 cm 1507547
10307
305
Perlott jelzéssel: Korhadt fa. Olaj, papír, üvegezett keretben, 60×40 cm 1598169
10309
305
Pessek István (?-?): Patak part. Rézkarc, papír, jelzett, 22×16 cm 1640361
10310
305
Petrilla István (1935-2000): Mosolygó lány. Tűzzománc, fémlemez, jelzett, keretben, 10×10 cm 1642378
10311
305
30000
Pirhalla Nándor (1884-?): Kislány a virágcsokornál. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×40 cm 1642279
10312
305
40000
Pirhalla Nándor (1884-?): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, sérült keretben, 50×40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft