Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1649968
10216
305
Kozma Lajos (1884-1948): Az érzelmek rabságában, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, KL 909. 20×17 cm 1618225
10217
305
Kónya Zoltán (1891-?): Emlékezésül, Popelka János műszaki főtanácsos úrnak. Vegyes technika, papír, jelzett, 17×24 cm. 1627612
10218
305
Kórusz József (1927-2010): Anya gyermekeivel, színezett rézkarc, jelzett a rézkarcon, papír, foltos, 31x22,5 cm. Munkácsy Mihály után Kórusz József 1953. 1568537
10219
305
Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Gondolatok. Szitanyomat, papír, jelzett, 36×26 cm 1647738
10220
305
Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Nagy sárga virág. Színes linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×15 cm 1632637
10221
305
Kron Béla (1884-1965): Velence, Sóhajok hídja. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 24×18,5 cm 1383685
10222
305
Krón Béla (1884-1965): Hamburg. Rézkarc, papír (foltos), jelzett, üvegezett keretben, 9×13,5 cm 1454320
10223
305
Ellen Kruse (?-? ): Csendélet. Olaj, vászon, keretben, 36×27 cm 1643240
10224
305
Kun Sarolta (1990-): Belváros. Akvarell-tus, papír, jelzett, 35x45 cm 1644027
10225
305
Lantos György (1957-): Téli dombok. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm 1628496
10226
305
B. Lazetzky Stella (?-?): Madarak a vízparton, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 29×38,5 cm 1643934
10227
305
Leidl jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, farost, 35×24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft