Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1628532
10192
305
15000
Koch Vilmos (1927-2006): Alföld, olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 1443133
10193
305
Koffán jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, karton, 30×32 cm 1472638
10194
305
Kohán jelzéssel: Az ágyon. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 27×40 cm 1646668
10195
305
Kokas jelzéssel: Kompozíció. Akril, karton, keretben, festék lepattanással, 69×20 cm 1628566
10196
305
Kokas jelzéssel: Falu szélén, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 49×32 cm 1642790
10197
305
Kolos jelzéssel: Zenekar. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 13×20 cm 1565876
10198
305
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Mesterségem címere. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×18 cm 1641061
10199
305
50000
Kolozsváry Endre (1901-?): Itatás. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm 1584623
10200
305
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Erotikus ex libris Koronthály Kálmán. Rézkarc, papír, jelzett, lapméret 16x24cm 1598127
10201
305
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Robbanás. Rézkarc,karton, jelzett, 26×19 cm 1645708
10202
305
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Fürdőzök. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 28×42 cm 457034
10203
305
Kondor Béla (1931-1972): Találkozás. Fametszet 12x15 cm, paszpartuban 26x36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft