Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1619839
10541
305
Jelzés nélkül: Hazafelé. Rézkarc, papír, kis szakadással, 18×23 cm 1589650
10542
305
Jelzés nélkül: Wallace vámpír. Akvarell, papír, akvarell, apró szakadással, 24x30 cm 1453244
10543
305
Jelzés nélkül: Sziluett pezsgöző párocska. Kollázs, papír, 15×22 cm 1453242
10544
305
Jelzés nélkül: Sziluett hölgy pillangóval. Kollázs, papír, 18×10 cm 1453235
10545
305
Jelzés nélkül: Színpadi jelenet. Litográfia, papír, foltos, üvegezett keretben, 34×44 cm 1389276
10546
305
Jelzés nélkül: Táncolók. Olaj, papír, üvegezett keretben, 30×20 cm 1545730
10547
305
Jelzés nélkül: Kék ruhás lány. Akvarell, papír, 38×28 cm 1619834
10548
305
Jelzés nélkül: Bauhaus társasház. Vegyes technika, papír, 29×35 cm 1644054
10549
305
30000
cca 1800 jelzés nélkül: Krisztus a kereszten. Olaj, vászon, sérült, keretben, 67×34 cm 1644128
10550
305
Jelzés nélkül: 6 db Budapest rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 6×6-9×17 cm 1642406
10551
305
Jelzés nélkül: Vágtató lovaskocsi. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 21×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft