Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1649047
10228
305
Lenkey Zoltán (1936-1983): Sárospataki vár. Rézkarc, papír, jelzett, 30×30 cm 1621902
10229
305
2200
Lenkey Zoltán (1936-1983): Külszíni bánya. Rézkarc, papír, jelzett, szélén kis szakadás, 29×40 cm 1415974
10230
305
Losonczy jelzéssel: Vázlatok és portrék (5db). Ceruza, papír, 29×20 cm 1643936
10231
305
Lukács jelzéssel: Téli fények. Olaj, vászon, keretben, 36×26 cm 1402656
10232
305
Lunczer Anikó (1942- ): Ártér. Színes linómetszet, papír, jelzett, keretben, 34×21 cm 1642880
10233
305
Makrisz Zizi (1924- ): Csoportban, litográfia, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezet fa keretben, 18×15,5 cm 1577810
10234
305
Markó Lajos (1872-?): Keresztvivők. Rézkarc, papír, jelzett, 12×16 cm. 1453230
10235
305
Marosán jelzéssel: Nyitott ablak. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 21×11 cm 1644822
10236
305
Marosi György (1964- ): Irizáló alakzat, elektrográfia, papír, jelzett, számozott (1/6), eredetiségigazolással, 28×32,5 cm 1568149
10237
305
15000
Marosán jelzéssel: Házudvar. Olaj, farost, 64×70 cm 1650049
10238
305
Frans Masereel (1889-1972): Nagyváros éjszaka, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16x11 cm / Wood engraving 1650048
10239
305
Frans Masereel (1889-1972): Tüntetés, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16x11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft