Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1501912
10252
305
MCP jelzéssel: Mediterrán táj hegycsúcsokkal. Olaj, farost, 48×80 cm 1550683
10253
305
14000
MCP jelzéssel: Palota holdfényben. Olaj, farost, 50×62 cm 1646914
10254
305
Mednyánszky jelzéssel: Patak parti fák. Olaj, vászon, sérült keretben, 22×17 cm 1646917
10255
305
14000
Mednyánszky jelzéssel: Erdőirtás. Olaj, falemez, sérült keretben, 53×87 cm 1472827
10256
305
Medveczky jelzéssel: Fiú portré. Olaj, farost, 80×60 cm 1459077
10257
305
Medveczky jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 40×30 cm 1436707
10258
305
3800
Medveczky jelzéssel: Labdázók. Szén, papír, üvegezett keretben, 38×30 cm 1459070
10259
305
Medveczky jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 56×37 cm 1642864
10260
305
Medveczky jelzéssel: Téli örömök. Olaj, farost, 68×71 cm 1616469
10261
305
Medveczky jelzéssel: Akt háttal. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 47×33 cm 1611393
10262
305
Medvedzky jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, 70×55 cm 1632548
10263
305
Merk jelzéssel: Titkos sziget. Olaj, falemez, 65×77 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft