Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1642277
10313
305
70000
Pirhalla Nándor (1884-?): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, keretben,80×60 cm 1501968
10314
305
Pleidell jelzéssel: Tengerparti város. Pasztell, papír, 60×55 cm 1643868
10315
305
Podolyák Vilmos (1943-): Házikó. Olaj, karton, jelzett, 25×35 cm 1618708
10316
305
Poldi jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, sérült, 50×39 cm 1488953
10317
305
Poll jelzéssel: Kikötő. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 46×63 cm 1641505
10318
305
Poll jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 68×49 cm 1606348
10319
305
2200
Portik Sándor (1959-): Gémes kút. Színes linómetszet, papír, jelzett, 13,5×10 cm 1616381
10320
305
Pócs jelzéssel: Város. Kollázs, farost, lyukkal, keretben, 22×42 cm 1507575
10321
305
Pólya jelzéssel:Nagy fa árnyékában. Olaj, vászon, festék kopásokkal, keretben, 60×80 cm 1507335
10322
305
Pór jelzéssel: Ülő férfi akt. Olaj, farost, 78×63 cm 1645631
10323
305
Prihoda István (1891-1965): Fekvő akt. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 27×23 cm 1649176
10324
305
Prihoda István (1891-1965): A kis balerinák. Rézkarc, papír, javított szakadással, jelzett, 42×33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft