Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1603403
10481
305
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Vízárus, akvarell, papír, 15×20,5 cm 1603353
10482
305
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portréja 1947, olaj, vászon, fa keretben, 32×24,5 cm 1611783
10483
305
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Képzelet. Tus, papír, 27×38 cm 1615896
10484
305
Olvashatatlan jelzéssel: Patakpartján. Rézkarc, papír, 19×29 cm 1616301
10485
305
Olvashatatlan jelzéssel: Ikon, Betegágynál. 2 db rézkarc, papír, jelzett, 8x5 és 18x15 cm 1632831
10486
305
Olvashatatlan jelzéssel: Gellérthegy, litográfia, papír, 18×24 cm 1610392
10487
305
Olvashatatlan jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, 80×60 cm 1560695
10488
305
Olvashatatlan jelzéssel: Portré 1846, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23×19 cm 1620683
10489
305
Olvashatatlan jelzéssel: Tabán 1930. Színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben, 19×14,5 cm 1632988
10490
305
80000
Olvashatatlan jelzéssel: Ferenc József a lovon. Olaj, falemez, keretben, 12×18 cm 1632980
10491
305
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Pecázó fiú. Olaj, vászon, keretben, 22×78 cm 1606204
10492
305
Olvashatatlan jelzéssel: Szénaboglyák. Olaj, farost, 23×28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft