Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1625896
10493
305
Olvashatatlan jelzéssel: Park. Olaj, vászon-farost, 33,5x50 cm 1642060
10494
305
Olvashatatlan jelzéssel: Jerusalemi részlet, akvarell, papír, 26,5×21,5 cm 1642856
10495
305
Olvashatatlan jelzéssel: Kapu, színezett rézkarc, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 22×16,5 cm 1642213
10496
305
Olvashatatlan jelzéssel: Falusi utca, ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 22,5×29 cm 1642214
10497
305
Olvashatatlan jelzéssel: Enteriőr, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 61×42 cm 1649727
10498
305
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Téli Mátyás templom, rézkarc, papír, számozott, üvegezett fa keretben, 26×40,5 cm 1576398
10499
305
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×21 cm 1576409
10500
305
Olvashatatlan jelzéssel: Faluhatár. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×34 cm 1538306
10501
305
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 60×40 cm 1507297
10502
305
Olvashatatlan jelzéssel: Tundra. Olaj, karton, keretben, 30×42 cm 1508023
10503
305
Olvashatatlan jelzéssel: Szobrász inas. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 27×20 cm 1371421
10504
305
30000
cca 1800 Olvashatatlan jelzéssel: Mitológiai jelenet. Olaj, vászon, restaurált, 56×82 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft