Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1646194
10325
305
Pusztai jelzéssel: Asztali csendélet bendzsóval. Olaj, farost, 30×53 cm 1567483
10326
305
Qaga jelzéssel: Napnyugta. Olaj, farost, keretben, 35×56 cm 1619877
10327
305
R jelzéssel: Karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30x23 cm 1507499
10328
305
11000
Ranko Radovic (1935-2005): Le chevalier 1988. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 58×42 cm 1649416
10329
305
Rasmussen, Jörgen Lindhardt (1941- ):Lényecske. Színes linó, papír, jelzett, 16×24 cm 1630366
10330
305
Rákos jelzéssel: Női portré, karikatúra, szén, papír, fa keretben, 43×30,5 cm 1566042
10331
305
Remsey Jenő (1885-1970): Zsákutca. Rézkarc, papír, jelzett, 20×29 cm 1598030
10332
305
2200
Remsey Jenő (1885-1970): Viskó. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 1553015
10333
305
Rékassy Csaba (1937-1989): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×11 cm 1551435
10334
305
Réti jelzéssel: Akt asztalnál, olaj, farost, 50×55 cm 1632838
10335
305
Riesz Adalbert Béla (1901-?): Virágcsokor, olaj, vászon, jelzett (A. Riez), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 45×33,5 cm 1646812
10336
305
Rimaszéky-Richter Aladár (1898-?): Budapest 1945. Rézkarc, karton, jelzett, keretben, foltos, 23×31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft