Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1620075
10349
305
Ruzicskay jelzéssel: Női akt. Szén, papír, hajtott, 50×39 cm 1649363
10350
305
S.A. jelzéssel: Eger, Minorita templom. Vegyes technika, papír, 20×24 cm 1647446
10351
305
Sajdik Ferenc (1930- ): Megjelent karikatúra, vegyes technika, papír, jelzett. Rajz mérete: 20x11 cm 1646799
10352
305
Scheiber jelzéssel: Copfos lány. Pasztell, papír, 30×21 cm 1640366
10353
305
Scheiber jelzéssel: Karmester. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 40×31 cm 1646395
10354
305
Scheiber jelzéssel: Lila ruhás hölgy. Pasztell, papír, 43×32 cm 1646558
10355
305
Schéner jelzéssel: Rabbi. Olaj, farost, 24×18 cm 1621705
10356
305
48000
Schéner Mihály (1923-2009): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, 50×40 cm 1609149
10357
305
Schnemar jelzéssel: Befagyott nádas. Olaj, karton, szakadással, 40×57 cm 1647502
10358
305
Schönberger jelzéssel: Almás csendélet. Akvarell, papír, 24×34 cm 1447907
10359
305
Schönberger jelzéssel: Utca. Szén, papír, üvegezett keretben, 49×39 cm 1447993
10360
305
Schönberger jelzéssel: Város részlet. Szén, papír, sérült keretben, 49×35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft