Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1441609
10361
305
Schönberger jelzéssel: Pályaudvar. Pasztell-szén, papír, üvegezett keretben, 45×35 cm 1621868
10362
305
2200
Simon Zoltán (1950-): Pécs, Széchenyi tér. Rézkarc, papír, jelzett, 29x20,5 cm 1621877
10363
305
Simon Zoltán (1950-): Fekvő test. Ceruza, papír, jelzett, 33×48 cm 1629562
10364
305
Simon Zoltán (1950-): Fekvő test. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 49×37 cm 1629559
10365
305
Simon Zoltán (1950-): II. János Pál. Rézkarc, papír, jelzett, 18x12 cm 1605003
10366
305
Somlai Vilma (1938-2007): Zöld kertajtó I., olaj, farost, hátulján pecséttel jelzett, 33×36 cm 1567802
10367
305
Somlai Vilma (1938-2007): Asztali csendélet. Linó, papír, jelzett, 38×30 cm 1640725
10368
305
Somlai Vilma (1938-2007): Folyópart. Akvarell, papír, hátul hagyatéki pecséttel, üvegezett keretben, 30×30 cm 1640910
10369
305
Somlai Vilma (1938-2007): Nyárvégi mozgásban. Akvarell, papír, jelzett, 33×48 cm 1644955
10370
305
Somlai Vilma (1938-2007): Gesztenye. Színes linó, papír, jelzett, 47×34 cm 1629268
10371
305
40000
Somogyi István (1897-1971): Dombos táj. Olaj, vászon (sérült), jelzett, 50×60 cm 1643976
10372
305
Spányi jelzéssel: Lápos vidék gólyákkal. Olaj, karton, keretben, 22×27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft