Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1495400
10373
305
Sugár Gábor (1976- ): Lófej. Akril, vászon, jelzett, 70×50 cm 1495390
10374
305
Sugár Gábor (1976- ): Puma. Akril-kollázs, vászon, jelzett, 70×50 cm 1441000
10375
305
Svance jelzéssel: Koppenhága, Vor Frelsers Kirke. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, 63×49 cm 1512853
10376
305
Sváby jelzéssel: Háztetők. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×42 cm 1646210
10377
305
Sz jelzéssel: Pipázó tengerész. Színes ceruza, papír, üvegezett keretben, 51×28 cm 1619897
10378
305
Szabó jelzéssel:Ház a domboldalon. Olaj, karton, 38×45 cm 1630471
10379
305
Szabó jelzéssel: Szerelmeskedők. Olaj, vászon, 50×38 cm 1632405
10380
305
Szatmáry Ottó (?-?): Hegyvidéki táj kis házzal. Olaj, karton, keretben, 46×66 cm 1632406
10381
305
Szatmáry Ottó (?-?): Hegyvidéki táj. Olaj, karton, keretben, 46×66 cm 1535768
10382
305
Szántó jelzéssel: Hiúz portré. Pasztell, papír, üvegezett kerteben, 50×29 cm 1630183
10383
305
Szántó jelzéssel: Teremtés. Vegyes technika, papír, 64×45 cm 1603363
10384
305
Szántó Lajos (1890-1965): Férfi portréja, szén, papír, jelzett, paszpartuban, 21,5×17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft