Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1617940
10180
305
Kékesi László (1919-1993): 12 linómetszet mappa, papír, mind jelzett, üdvözlő sorokkal, 10×8 cm 1565854
10181
305
Kéri Imre (1945-): Flamand tél. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×39 cm 1471656
10182
305
Kiss jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 28×26 cm 1646538
10183
305
Kliené Róna Klára (1901-1987): Kisfiú virággal, pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, 46×30 cm 1642371
10184
305
26000
Klimó István (1883-1961): Vitorlás a balatoni viharban. Pasztell, papír, jelzett, 20×30 cm 1521207
10185
305
Kmetty jelzéssel: Üldögélő. Vegyes technika, falemez, sérült keretben, 52×35 cm 1441581
10186
305
11000
Kmetty jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, falemez, 49×69 cm 1425406
10187
305
Kmetty jelzéssel: Férfi akt. Szén, papír, üvegezett keretben, 60×40 cm 1415888
10188
305
Kmetty jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, falemez, 35×44 cm 1404273
10189
305
Kmetty jelzéssel: Férfi akt háttal. Szén, papír, üvegezett keretben, 60×42 cm 1630352
10190
305
Koch Aurél (1926- ): Madách díszletterv, vegyes technika, papír, jelzett, 20×30 cm 1630357
10191
305
Koch Aurél (1926- ): Madách díszletterv, vegyes technika, papír, jelzett, 20×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft