Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1420748
10132
305
Hincz jelzéssel: Kompozició. Olaj, papír, üvegezett keretben, 63×45 cm 1646763
10133
305
Hincz jelzéssel: Portré. Akvarell, papír, 59×42 cm 1641488
10134
305
Holló jelzéssel: Élet a tanyán. Olaj, farost, keretben, 30×40 cm 1642363
10135
305
Hollós Holczer Károly (1873-?): Magányos csónak. Olaj, vászon, festék lepattanással, keretben, 23×31 cm 1628530
10136
305
11000
Hollósy Katalin (1955- ): Magyar rapszódia 2011, zománcozott acéllemez, hátulján jelzett, fa keretben, 40×30 cm 1646779
10137
305
Hornyánszky hagyatéki pecsét jelzéssel: 5 db rajz, toll, papír, 30×20 cm 1549401
10138
305
Hornyánszky hagyatéki pecséttel: gyerek rajzok ( 6db) Ceruza, akvarell, papír, 17×21-20×30 cm 1497014
10139
305
Hornyánszky hagyatéki pecséttel: Grafiti. vegyes technika, vászon, sérült, 30×40 cm 1591582
10140
305
Hornyánszky hagyatéki pecsét jelzéssel: 3 db fej rajz, toll, papír, 30×20 cm 1565316
10141
305
Hornyánszky hagyatéki pecsét jelzéssel: 2 db vázlat rajz, szén, papír, 40×29 cm 1569714
10142
305
Hornyánszky hagyatéki pecsét jelzéssel:Fej tanulmányok, ceruza, papír, 30×25 cm 1605144
10143
305
Iglay József (1905-1980): Vízpart, akvarell, papír, jelzés nélkül, kétoldalas, 36×53 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft