Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1645801
10276
305
Molnár C. Pál (1894-1981): Lóverseny, ofszet, papír, jelzett az ofszeten, 30×21 cm 1609808
10277
305
Nagy jelzéssel: Profilos csendélet. Kréta, papír, szakadással, 70×49 cm 1619900
10278
305
Nagy jelzéssel: Ülő férfi. Tempera, papír, 49×35 cm 1641187
10279
305
26000
Nagy B. István(1933-2006): Idill. Olaj, vászon, jelzett, 60×80 cm 1649070
10280
305
Nagy Ignác (1866-?): Kilátás a hegyről. Olaj, karton, jelzés nélkül, keretben, 26×35 cm 1628489
10281
305
11000
Nagy József (?-?): Téli tanya, olaj, farost, jelzett, keretben, 27,5×58,5 cm 1648549
10282
305
Nagy Vince (1939-): Kodály Zoltán. Linómetszet, papír, jelzett a hátoldalán, üvegezett keretben, 6×5 cm 1648581
10283
305
Nagy Vince (1939-): Uszály a Dunán. Linómetszet, papír, jelzett a hátoldalán, üvegezett keretben, 6×5 cm 1649129
10284
305
Nechánszky József (1936-): Korondi házak. Rézkarc, papír, jelzett, 17×23 cm 1647488
10285
305
Neogrády jelzéssel: Libák az udvaron. Olaj, karton, 26×35 cm 1647492
10286
305
Neogrády jelzéssel: Téli patakpart. Tempera, karton, 40×50 cm 1646642
10287
305
14000
Neogrády jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon, keretben, 58×80 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft