Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1644981
10120
305
Gyulai Líviusz (1937-): Carmina Burana. Linó, papír, jelzett, 39×26 cm 1569610
10121
305
Hagelstein jelzéssel: Utca részlet. Akvarell-ceruza, papír, üvegezett keretben, 23×18 cm 1642209
10122
305
Harmath Sándor (?-?): Sikátor, olaj, farost, hátoldalon jelzett, 61×40 cm 1647505
10123
305
Háry jelzéssel: Kilátás az öbölben. Olaj, vászon, 45×70 cm 1649283
10124
305
Hegedűs jelzéssel: Főkötős asszony virágcsokorral. Olaj, karton, 49×35 cm 1611749
10125
305
4600
Hegyessy Mihály (?-?): Farkasréti táj 1978. Olaj, karton, jelzett, keretben, 25×36 cm 1644718
10126
305
Hepp Edit (1947-): Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett, 28×19 cm 1632801
10127
305
5500
Herman Lipót (1884-1972): Komjáti után: Vándorlók, színezett rézkarc, papír, jelzett, 40×48 cm 1473806
10128
305
30000
Herman Lipót (1884-1972): Önarckép 1942. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 60×50 cm 1566464
10129
305
Hermann jelzéssel: Öreg fák, olaj, vászon, sérült díszes fa keretben, 16,5×22,5 cm 1213092
10130
305
Hevessy jelzéssel: Orgonás csendélet. Olaj, farost, keretben, 50×40 cm 1587932
10131
305
Hincz jelzéssel: Csók. Olaj, farost, jelzett, foltos, 55×54 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft