Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1531939
10096
305
Fodor jelzéssel: Gyerekek esernyő alatt. Színes ceruza, papír, üvegezett keretben, 19×13 cm 1443023
10097
305
Frank jelzéssel: Lápos vidék. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 35×48 cm 1646267
10098
305
Frank jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, 40×30 cm 1520675
10099
305
Furgyik György (?-1952): Újpest, Károlyi Sándor Kórház 1951. Akvarell, papír, jelzett, 8×13 cm 1543260
10100
305
Gaál jelzéssel: Minta tervek (3 db). Tempera, papír, 8×11-15×11 cm 1625048
10101
305
Gadányi jelzéssel: Napozó akt, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 27×33,5 cm 1620591
10102
305
Gadányi jelzéssel: Kompozíció. Akril, karton, keretben, 27×19 cm 1644734
10103
305
Gebhardt Béla (1901-1990): Kollegina (karikatúra). Színes ceruza, papír, jelzett, 24×17 cm 1590748
10104
305
Gera Éva(1923-): Virág az ablakban. Színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×20 cm 1640328
10105
305
Gimes Lajos (1886-1945): Interieur. Rézkarc, papír, foltos, üvegezett keretben, 17×13 cm 1641493
10106
305
Glatz jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, sérült, 49×40 cm 1644039
10107
305
11000
Glatz Oszkár (1862-1958)-Prihoda István (1891-1956): Parasztlányka. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft