Nogáll János: Szent halmok. Épületes könyvtár III. könyv. Pest, 1863, Első Magyar Egyesületi Könyvnyomda (Fanta és társai). Korabeli aranyozott gerincű egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, sérült előzéklappal, és címlappal, foltos lapokkal.
Fraknói Vilmos: Egyháznagyok a magyar középkorból. Bp., 1915, Élet Irodalmi és Nyomda Rt (Bibliotheca vitae). Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, a borító részben elvált a gerincétől, tulajdonosi névbejegyzéssel.
DOM katolikus könyvek 3 kötete:
dr. Somogyi Antal: A modern katolikus művészet. Budapest, 1933, Dom Kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Mihelics Vid: Világproblémák és a katolicizmus. Budapest, 1938, Dom Kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
dr. Kühár Flóris: A lélek szemével. Budapest, 1930, Dom Kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.