Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 356

Urbán György. Képek és Gömbképek 1985-1995 között. Bp., 1995, Vigadó Galéria. Kiadói papírkötés. A könyvben a művész, Urbán György (1936-2011) által aláírt kiállítási meghívóval.
15868.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Hang-szálak. Nemzeti Filharmonikus Zenekar. 1923-2008. Bp., 2008. Magyar Nemzeti Filharmonikus Zenekar, Énekkar és Kottatár. Kiadói papírkötés.
15869.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Mircea Grozdea: Tapiseria Contemporana Romaneasca. 1982, Editura Meridiane. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, román nyelven./ Paperbinding, in paper cover.
15870.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Raffaele Carrieri: Immagini di moda. h.n., 1940, Editoriale Domus S. A. Kiadói papírkötés, széteső állapotban, javított gerinccel, sérült kötéssel, 32-37 oldalak között és a 92 oldal és a tartalomjegyzék között hiányos, olasz nyelven./ Paperbinding, in poor condition, scrappy, with a lack of pages (32-37 p., 92 p.-table of contents), in Italian language.
15871.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Békés Galéria 1983. Békés,(1983), Békési Városi Tanács. Készült 2500 példányban. Kiadói papírkötés.
15872.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Vámossy Ferenc: Korunk építészete. Bp., 1974, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér egészoldalas képanyaggal illusztrálva.
15873.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Balló, Eduard:Technik der Ölmalerei. Leipzig, 1924, Karl W. Hiersemann (Hiersemanns Handbücher 11.). Félvászon kötésben, jó állapotban.
15874.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Budapester Museen. (Budapest Muzeumai.) Bp., 1989, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, számos illusztrációval, német nyelven./ Linen-binding, in paper cover, in German language.
15875.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Tisztelet a szülőföldnek. (Hommage a lá terre natale.) Külföldön élő magyar származású művészek II. kiállítása. Szerk.: Baranyi Judit. Bp., 1982, Műcsarnok. Kiadói papírkötés, francia és angol nyelvű bevezetővel, számos illusztrációval.
15876.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Deutsche Dome des Mittelalters. Berlin, cca 1920 Langewiesche. Szakadt védőborítóval / With torn protective cover.
15877.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Korshunova, T. T.: Kostyum v Rossii XVIII - nachala XX veka. Costume in Russia 18th - early 20th centuries from the Ermitage Collection. Leningrad, 1979, Hudozhnik RSFSR. Vászonkötésben, védőborítóval, karton tokban, jó állapotban.
15878.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Jarmila Blazková: Wandteppiche. Fordította Anna Albertová. Prága, 1957, Artia. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban, gazdag képanyaggal illusztrálva, német nyelven. / Linen-binding, in paper cover, the paper cover is raunchy. in german language.
15879.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft