Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 356

Guido Piovene: Utazás Itáliában. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15806.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Balogh Béla: Harmaci Krónika (1748-1848). Történeti jegyzetek a harmcai református egyház s népközség múltjából. Gömör-Kishonti Téka. Bp., 1997, Méry Ratio. Kiadói papírkötés.
15807.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15808.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Walter Pater: Görög tanulmányok. Fordította Kőszegi László. Budapest, 1914, MTA. Modern félvászon kötés, Padányi Gulyás Gábor ex libris pecsétjével.
15809.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
A. Z. Manfred: Napoleon. Fordította: Nyilas Vera. Bp., 1981, Kossuth Könyvkiadó-Gondolat Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal.
15810.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Kósa László: Megjártam a hadak útját. A magyar nép történeti emlékezete. Bp., 1980, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15811.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Arlette Leroi-Gourhan, J. Allan: Lascaux inconnu. XIIé. supplément á Gallia Préhistoire. Paris, 1979, Editions du Centre National De La Recherche Scientifique. Kiadói kartonált papírkötés, francia nyelven. / Hardback, in french language.
15812.

Arlette Leroi-Gourhan, J. Allan: Lascaux inconnu. XIIé. supplément á 'Gallia Préhistoire'. Paris, 1979, Editions du Centre National De La Recherche Scientifique. Kiadói kartonált papírkötés, francia nyelven. / Hardback, in french language.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Josef Krása: Rukopisy Václáva IV. Praha, 1974, Odeon. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban, kiadói kartontokban, képekkel gazdagon illusztrálva, cseh nyelven. Jó állapotban. / Linen-binding, in paper cover, in Czech language, in good condition.
15813.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15814.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Horváth Jenő: Világtörténelem. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.
15815.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Lévai Jenő: Raoul Wallenberg. Harmadik kiadás. Magyar Téka. Volt könyvtári példány. Átkötött félvászon kötés, 327 p. A borítója és a gerince kopott.
15816.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Fóthy János: Horthyliget a magyar Ördögsziget. Budapest, é-n., Gábor Áron Kiadás. Kiadói karton kötésben
15817.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft