Ettore Camesasca: Das Haus. Vom Pfahlbau bis zur Wohnmaschine. 1971, Bertelsmann Kunstverlag. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, gazdag képanyaggal illusztrálva, német nyelven. /
Linen-binding, with paper cover, in german language.
Anneliese Kocialek: Wilhelm Busch album. Berlin, é.n., Kinderbuchverlag. 13. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval, rajzokkal gazdagon illusztrálva, német nyelven. /
Hardback, in german language.
Werner Sobotka, Horst Stasny: Zeit-zeugen Fotografie in Österreich seit (1945). Baden, 2011, Edition Lammerhuber. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. Jó állapotban./
Hardbeck, in German language.
Jajczay János, Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben. Budapest, 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255 p. + CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötésben, picit kopott borítóval, és gerinccel, az elülső szennylap hiányzik, de egyébként jó állapotban.
Arsen Pohribny, Stefan Tkác: Naivní Umení v. Ceskoslovensku. Praha, 1967, Nakladatelství Ceskosloveskych Vytvarnych Umelcu. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírborítóval, a papírborító cellux-szal javított, de belül jó állapotban, cseh nyelven./
Linen-binding, in paper cover, in Czech language.
Andreas Papachristos. Athen, 1989, National Gallery-Alexander Soutzos Museum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, görög nyelven. /
Paperbinding, with black and white photographies, Greek language.
Bremer Kunstpreis 1987. Kunsthalle Bremen 13. September bis 18. Oktober 1987. Bremen, 1987, Der Kunstverein Bremen. Kiadói papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, in German language.