Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 356

15818.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
10
Európa. Krónika kézikönyv. Fordíotta: Papp Krisztina, Toronyi Attila, Tóth László, Döbrente Katalin. Bp., 2001, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15819.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Magyar Színháztörténet 1790-1873. Szerk.: Kerényi Ferenc. Bp., 1990, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
15820.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Ipari újjáépítésünk 1945-1947. Szerk.: Tonelli Sándor. Bp., 1947, Forum Hungaricum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopottas borítóval, a borító fűzése kissé sérült, laza.
15821.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Franz Kugler: Geschichte Friedrichs des Großen. Adolf Menzel illusztrációival. Leipzig, é.n. (1936), E. A. Seemann, 533 p. Kiadói egészvászon kötés, a borítója foltos, német nyelven. A címlapon két Nagy Frigyes emlékbélyeggel (1986). / Linen-binding, in german language, on the front page with two stamps, the cover is spotty.
15822.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15823.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15824.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvények alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Budapest, 1940, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötésben. Jó állapotban.
15827.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15828.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Az újítói és feltalálói jog kézikönyve. Szerk. Krasznai Mihály. Bp., 1956. Közgazdasági és Jogi. 214 p. Kiadói papírkötésben.
15829.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Treptov, Leon: Die Berliner Kütten im Zillertal. Berlin, 1922, Verlag der Sektion Berlin des Deutsche und Österreichisches Alpenvereins. Kissé megviselt papírkötésben.
15830.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Banse, Ewald: Die Atlaländer (Orient I). Eine Länderkunde. Leipzig, 1910, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 277.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15831.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft