Farkas Tivadar mérnök százados.: Löveg és fegyver szerkezettan III. (Lőfegyverek rendszertana) Budapest, 1972, Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola, 288 p. Volt könyvtári példány, pecséttel. Ragasztott papírkötés. A borítón tulajdonosi névbejegyzés. A címlapon firka.
Csontos István mk. alez.: Tüzérségi fegyverek szerkezettana (Általános Lövegszerkezettan) II. kötet. Budapest, 1978, Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola, 254 p. Volt könyvtári példány, pecséttel. Ragasztott papírkötés. A hátulsó szennylapon tollal firka.
3 bábjátszással kapcsolatos könyv:
Belitska-Scholtz Hedvig: Vásári és művészi bábjátszás Magyarországon 1945-ig. Tihany, 1974, Veszprém Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés.
A. Fedotov: A bábu anatómiája. Bp., én., Népszava. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Bod László (szerk.): A bábjáték könyve. Bp., 1949, MNDSZ Országos Központja. Kiadói papírkötés, a könyvtest félig elvált a borítótól.
Tömörkény István: Népek az ország használatában. Budapest, 1917, Táltos Kiadás. Kopottas félvászon kötésben, 284 p. Első kiadás! Móricz Zsigmond előszavával.
Diversity of Voices. ESSL Art Award Cee 2015. Bécs, 2015, Sammlung-ESSL. Kiadói papírkötés, angol nyelven. Újszerű állapotban./
Paperbinding, in English language.