Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron Tételek száma: 356
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1457393
15976
300
100
Books and Documents with low starting prices
Radó Antal: Háborús strófák. Bp., é.n. , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Könyvkiadóvállalata. Korabeli félvászon kötés. Jó állapotban. 1473925
15977
300
100
Benedek Marcell: A magyar irodalom története. Bp., 1938, Singer és Wolfner Irodalm Intézet Rt. Kiadói félvászon kötés, kiadói viseltes papírborítóban, de ezt leszámítva jó állapotban. 1457641
15978
300
100
Pálosy Éva: Fiúk, akarni kell! Ifjúsági elbeszélés. Illusztrálta Makkos-Helyey Pál. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztráva. 1286368
15979
300
100
Palásti László: Koldustól királyfiig. Elbeszélése. Bp., 1943. Radó István. 112 p. Kiadói félvászonkötésben, a papírborító címlapja beragasztva. 1344991
15980
300
100
Bognár Cecil: Az iskolás gyermek. Bp., [1937], Studium (Szülők könyvtára 15-16.). Papírkötésben, a borítója elválik, egyébként jó állapotban. 1330904
15981
300
100
Ötven év. A Kossuth Nyomda reprodukciós üzemének jubileuma. Bp., 1975, Kossuth. Minikönyv, készült 200 példányban. Műbőr kötésben, jó állapotban. 1416183
15982
300
100
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Budapest, 1973, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, magyar, angol, orosz és német nyelven, 3x2x1 cm. 1340999
15983
300
100
Jewish bookplates from Hungary / Zsidó ex librisek. Kétnyelvű minikönyv. 2014. Sorszámozott, csak 200 pld! / Numbered, only 200 copies! 1385130
15984
300
100
Szécsi Andor (szerk.): Magyarok az olimpiákon 1896-1972. Budapest, 1972, Sportpropaganda. Kiadói műbőr kötés. A gerincén a műbőr kopott. 1384616
15985
300
100
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Budapest, 1973, Műszaki Könyvkiadó,251 p.. Magyar, angol, orosz és német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, műanyag fóliában. A gerincén a műbőr kopottas. 1384467
15986
300
100
Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó, 268 p. Minikönyv, magyar, angol, orosz, német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötésben. A gerincén a műbőr kopott. 1500410
15987
300
100
M. de Florian: Guillaume Tell ou Le Suisse Libre. Lipcse, 1873, Ernst Fleischer. Átkötött félvászon kötés, az elülső előzéklap kijár. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft